:: O ZESPOLE


Znowu jesteśmy z Wami !!!!!
Koncertujemy i tworzymy nowe utwory!!!!!
Jest dobrze a mamy nadzieję ,że będzie jeszcze lepiej!!!!Zespół nasz powstał w 2002 roku, gromadząc doświadczenie muzyczne i młodzieńczy zapał. Wszystkich połączyła chęć robienia dobrej i oryginalnej muzyki, przez którą można wyrazić siebie i swój stosunek do świata.

Gramy muzykę z przesłaniem ewangelicznym. Autentyczność i realizm widzimy właśnie w Jezusie, który jest PRAWDĄ a nie we współczesnym świecie, który dla człowieka staje się niestety coraz bardziej halucynogenny.

Czyż wielu ludzi nie żyje dzisiaj w świecie zbiorowej, czy indywidualnej halucynacji?

Próbujemy eksperymentować na pograniczu muzyki soul i funk. Co z tego wychodzi posłuchajcie sami. Już niedługo na stronce pojawią się nowe nagrania zespołu w nowym składzie. Pracujemy nad płytą, ale o szczegółach napiszemy później /unikamy urojeń, więc poczekamy na fakty/.


Rok 2004 okazał się przełomowym w historii naszego zespołu. Jak to często bywa, również młodzi artyści szukajš swojego miejsca w życiu. Najpierw we wrześniu 2004r. pożegnaliśmy Sebastiana i Doriana. A potem Kubę i Dawida. Dziękujemy za wspólne przeżycie i współpracę oraz bardzo ciekawe pomysły artystyczne. Życzymy powodzenia w życiu i na scenie.

Mimo patowej sytuacji nie poddaliśmy się i tak, po długich poszukiwaniach, rozmowach w końcu zarysował się nowy skład zespołu, który po raz pierwszy po poważnej rekonstrukcji wystšpił na koncercie upamiętniajšcym 25 lat posługi ks. Kan. Dr Kazimierza Głowa we Wrześni - 3.07.2005r. Zamierzamy spokojnie, ale również konkretnie zaistnieć na scenie muzyki chrześcijańskiej.

Cały czas pracujemy i mamy nadziej że spodoba się Wam to co robimy dla Ewangelii, muzyki i dla Was.    :: WAŻNIEJSZE WYDARZENIA

  • 31.10.2005 - Rozpoczelismy zdjęcia do pierwszego teledysku zespołu. Dziękujemy Piotrowi Putko i Wrzesińskiej Grupie Filmowej za podjęcie współpracy z nami. Efektu końcowego można oczekiwać w 2 połowie grudnia.

  • 3.07.2005 - Reaktywacja zespołu po 8 miesięcznej przerwie i koncert zespołu z racji 25-lecia posługi naszego Proboszcza ks. Kan. Dr Kazimierza Głowa w parafii farnej we Wrześni

  • 6.08.2004 - Program na żywo w TV TRWAM.

  • 17.07.2004 - Udział zespołu w Song of Songs Festival w Toruniu. Odbieramy ten fakt jako nasz duży sukces. Zostaliśmy wybrani do udziału w tym Festiwalu z 40 zgłoszonych zespołów a w głosowaniu internautów zajęliśmy 1 miejsce.

  • 5.06.2004 - Udział w Festiwalu "Kerygmat" w Kwidzyniu, na którym znaleźliśmy się wśród trzech wyróżnionych zespołów.

  • 30.05.2004 - Koncert z Gregiem Waltonem (USA) w Wrześni w ramach Festiwalu "B-Arka".

  • 23.05.2004 - Godzinna audycja z zespołem w Radiu "Emaus" w Poznaniu.
Czerwone Światło dla halucynacji Š 2004